O FIRMIE

POZNAJ MNIE

Izabela Plewniak

Nazywam się Izabela Plewniak i jestem właścicielką firmy Consulting Expert. Od wielu lat pracuję w branży finansowo-ubezpieczeniowej, postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę i zdobyte umiejętności do świadczenia usług doradczych. Współpracuję z zespołem kompetentnych osób z branż marketingu, reklamy, administracji, budowania PR firmy czy informatyki. Jestem Expertem w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych, możesz być pewien, że zawsze przygotuję dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę.

Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
Umiejętności w branży ubezpieczeniowej
Satysfakcja klientów

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

1.  Otrzymujesz moje doświadczenie i czas
 

2. Gwarantuję pomoc w przypadku szkody

3. Najwazniejsze jest dla mnie Twoje zadowolenie

4. Działam szybko i skutecznie, chętnie odpowiem na pytania

Najczęściej zadawane pytania

Ubezpieczenie domu chroni Twoje mienia przed utratą, kradzieżą lub uszkodzeniem spowodowanym przez powódź , pożar, burze , osiadanie i wyciekającą wodę. Oznacza to, że w zależności od Twojej polisy będziesz mieć możliwość ubiegania się o zwrot kosztów naprawy lub wymiany w przypadku większości poniższych przypadków.

Jeśli jesteś najemcą musisz wykupić jednie ubezpieczenie stałych elementów domu lub mieszkania oraz ruchomości domowych jeśli są Twoje.

Młodzi kierowcy na ogół płacą znacznie wyższe składki na ubezpieczenie samochodu, ponieważ ubezpieczyciele postrzegają te grupy jako wyższe ryzyko.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne pokrywa koszty prywatnej opieki medycznej, zamiast płacić za nią samodzielnie lub korzystać z publicznych usług zdrowotnych, takich jak NFZ.

Warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie, jeśli masz partnera lub dziecko, które jest zależne finansowo od Ciebie, gdyby Cię zabrakło, mieliby problemy z opłaceniem kredytu hipotecznego, czynszu lub innych rachunków.